Sitemizde şuan toplam 99 film bulunmaktadır.

Hukuksal

« YASAL BİLDİRİM »

✉ ʍαiℓ: [email protected]

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, YUKARIDA bulunan mail adresinden bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar üyelerimiz tarafından google,okru,mailru,vidmoly.openload vb video sitelerinden embed kodu ile alınmaktadır.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “[email protected]” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

HİÇ BİR FİLM SUNUCUMUZDA BULUNMAMAKTADIR.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

hdizleyelim2.net olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz hdizleyelim2.net web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun.

Yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir: ( Hak sahibi olduğunuzu (spam mail olmadığını) anlamamız ve herhangi bir mağduriyet olmaması için hak sahipliği belgesi (telif) göndermeniz önemle rica olunur. )

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği.
Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmalısınız.
İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.
İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmalısınız.
Şikâyet edilen taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet edilen tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.
Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.
Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.
Firmanın birden fazla telif hakkına dair şikayeti var ise telif haklarının ihlal edildiğine dair filmlerin belgeleri gönderilmesi, ayrıca telif hakkı bildiriminde bulunduğunuz film veya filmler bir daha yayınlanmayacaktır. İstenilen film, şirket tarafından belge sunulduktan sonra en hızlı şekilde kaldırılacaktır. Bir veya birden fazla film için iletişim adresimizden gerekli yasal belgelerle birlikte kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

Sitemizden Video & Film izleyen herkez,aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.
Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film Barındırılmamaktadır.
Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak,kullanıcının iradesinde olup,zorunlu değildir.
Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.
Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Adult(Pornografik),Warez ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.
Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir.Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz.Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir…